Меню Закрити

“База”. Застосунок психологічної підтримки для ветеранів і цивільних

“База” — це перший в Україні мобільний застосунок з первинної психологічної підтримки та психоедукації (пояснення і донесення до людей необхідної інформації про психічне здоров’я, психологічні негаразди та їх наслідки для особистості), розроблений спеціально для ветеранів та ветеранок. Ним можна скористатися в будь-який час, з будь-якої точки світу, без безпосереднього контакту з іншими людьми.

Що є в застосунку “База” і як ним користуватися?

Застосунок “База” створений для того, щоб допомогти ідентифікувати свої почуття, стани, віднайти базові інструменти самодопомоги, відчути розуміння та прийняти підтримку від “свого”. Для цього він дозволяє користуватися кількома інструментами.

  1. Застосунок містить пояснювальні матеріали про психічне здоров’я і вправи для самодопомоги, а також корисні для ветеранів та ветеранок контакти.
    Тут можна почитати про те, як подолати: наслідки легкої черепно-мозкової травми; поганий сон; депресію; хронічний біль; тривогу; нав’язливі думки.
  2. У застосунку є й медитації. Вісім тематичних медитацій, які начитують чоловічий і жіночий голоси, допоможуть пропрацювати тіло, думки, емоції та досвід.
  3. Також у “Базі” є трекер настрою, можливість записувати свої думки та стани, ставити нагадування.
  4. Крім того, можна створити свій власний профіль з тим набором інформації та інструментів, які цікавлять та є помічними саме для конкретного користувача.
  5. Важлива частина застосунку — кризова кнопка “Стоп”. Натиснувши її, користувач отримає чотири вправи, які допоможуть врегулювати кризовий стан, коли “накрило” вже тут і зараз.
  6. У “Базі” також передбачена можливість написати чи подзвонити фахівцю-психотерапевту та отримати від нього відповідь. У застосунку додані контакти служб психологічної підтримки “Лінія кризової підтримки УВФ” та “LifeLine Ukraine”.
  7. Застосунок дозволяє залишатися користувачу анонімним. У ньому є змога вказувати дані про себе лише за бажання.

Завантажити застосунок можна за посиланнями: Apple й Android.

База у cоцмережах: Facebook, Instagram, Telegram

Схожі записи