Меню Закрити

Інформація про патронатну сім’ю

ЗАПРОШУЄМО

професійних батьків для створення патронатної сім’ї

Дівчатка та хлопчики мріють про теплі обійми, підлітки потребують надійного батьківського плеча. Кожна дитина, незалежно від віку, хоче любові та дому, в якому затишно та безпечно.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в професійній сім’ї.

Держава дбає про грошове забезпечення патронатного вихователя та дітей, влаштованих у патронатну сім’ю:

• за свої послуги патронатний вихователь упродовж перебування влаштованої в сім’ю дитини отримує 5 прожиткових мінімумів на місяць, що становить 14 600 гривень;
  • на дитину виплачується 2,5 прожиткових мінімуми на місяць в залежності від віку:
  • від 0 до 6 років – 6 107,5 гривень,
  • від 6 до 18 років – 7 999 гривень.

Патронатним вихователем може бути особа, яка виявила бажання виконувати обов’язки патронатного вихователя на професійній основі, а також має:

• повнолітнього члена сім’ї (чоловік або дружина, син чи донька, інший член сім’ї) чи повнолітню особу, які проживають на спільній житловій площі з патронатним вихователем, готові бути добровільним помічником патронатного вихователя та разом з ним пройти навчання і надавати допомогу патронатному вихователю у догляді за дитиною, влаштованою до сім’ї патронатного вихователя;
  • належні житлово-побутові умови за місцем свого фактичного проживання, у тому числі наявність окремої кімнати (крім прохідних кімнат, кімнат мансардного або підвального типу) та побутових зручностей.

Більше про патронатне виховання, порядок створення та діяльність таких сімей можна дізнатись в службі (управлінні) у справах дітей Житомирської міської ради (місто Житомир, майдан імені С. П. Корольова, 4/2, кабінет 128, телефон 0412281197, 0674418194)

Схожі записи