Меню Закрити

Коротка довідка

Ми живемо у потужному інформаційному потоці. Щодня, щогодини та щохвилини ми опрацьовуємо безліч різноманітної інформації. Кількість повідомлень зростає щодня. Рух інформаційного потоку не спинити. Наше завдання – не потонути у щоденному вирі. Ми маємо усвідомити та підкорити цей потік.

Медійна грамотність або медіаграмотність – це рівень медіакультури, досягнений медіаосвітою, що стосується вміння користуватися інформаційно-комунікативною технікою, виражати себе і спілкуватися за допомогою цих медіазасобів, свідомо сприймати і критично тлумачити інформацію, відділяти реальність від її віртуальної симуляції — розуміти реальність, сконструйовану медіаджерелами, осмислювати владні стосунки, міфи і типи контролю, які вони культивують

 

 


Практичні навички

Онлайн-курс з медіаграмотності для батьків

Сайт 4mama розробив “Курс з медіаграмотності для батьків”.

Курс складається з відеоуроків, статей, матеріалів та тесту на медіаграмотність.

Онлайн-курс “Медіаграмотність для освітян”

Курс містить багато корисних інструментів, які можна використовувати для формування позитивного іміджу закладу освіти, у процесі спілкування з медіа та ефективного використання медіаресурсів у освітньому процесі.

Крім теоретичної частини, курс містить численні практичні приклади. Його доцільно пройти кожному, хто зацікавлений у критичному сприйнятті інформації в сучасному світі.

 

 


Інформаційно-просвітницькі матеріали

 


Заходи

“Всеукраїнський урок єдності” (06.10.2023) присвячений темі протидії дезінформації та маніпуляціям