Меню Закрити

«ГЕРОЇ, ЯКІ ЦІНОЮ ВЛАСНОГО ЖИТТЯ ВІДСТОЯЛИ УКРАЇНУ»

Вчинки загиблих героїв є взірцем для кожного Українця, прикладом для виховання майбутніх поколінь.

Одним із них є Леонід ГАВРИЛЮК.

ГАВРИЛЮК Леонід Михайлович народився 18.04.1974 у селі Вереси Житомирського району Житомирської області.

Протягом навчався у Вересівській середній школі.

Познайомився з дівчиною переїхав мешкати до села Калинівка у 1997 році (нині Калинівський старостинський округ Макарівської селищної територіальної громади Бучанського району Київської області).

У 2003 році Леонід Миколайович одружився.

Леонід Гаврилюк працював в черговій частині Державної автомобільної інспекції Київської області. У 2014 році пішов на пенсію за вислугою років та влаштувався на роботу в село Копилів.

У перший день повномасштабного вторгнення агресора в Україну, 24 лютого 2022 року, отримав повістку з 3-го відділу Бучанського РТЦК та СП.

Відразу, як військовослужбовець проходив службу в роті охорони у Макарові. Леонід активний учасник оборони Макарівщини у лютому-березні 2022 року та 22 серпня 2022 року був нагороджений медаллю «За оборону рідної держави. МАКАРІВ».

У травні 2022 року Леонід добровільно записався до лав 79-ї окремої десантно-штурмової бригади, де виконував бойові завдання у званні старшого стрільця 2-го аеромобільного взводу 3-ї аеромобільної роти аеромобільного батальйону.

Два місяці провів на навчаннях в Житомирській області, а наприкінці липня 2022 року був направлений на Донеччину в район міста Мар’їнка.

04 вересня 2022 року був вперше поранений. Проходив лікування у Черкаській області. Після одужання приїжджав у відпустку додому. Проходив реабілітацію у Пуща-Водиці.

28 листопада 2022 року Леонід Миколайович повернувся у розташування своєї частини на Донеччині.

28 грудня 2022 року Леонід Гаврилюк, виконуючи бойові завдання по захисту цілосності та незалежності Україні в районі виконання завдань за призначенням н. п. Красногорівка, Донецької області, отримав численні осколкові поранення.  Рятуючи життя нашому землякові побратими перевезли його до Дніпропетровської ОКЛ ім. І.І. Мечникова. Як не намагалися лікарі, але врятувати життя військовослужбовцю не змогли.

Поховали захисника 14 січня 2023 року на сільському кладовищі у селі Калинівка.

Щиро шануємо пам’ять усіх героїв, які ціною власного життя відстояли нашу Українську землю.