Меню Закрити

Пункт Незламності

Це місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла.

План росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. У разі тривалого аварійного відключення електроенергії, Пункти Незламності стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

Комплектування та функціонування Пунктів Незламності здійснюється з урахуванням наявного ресурсу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Рекомендуємо вже зараз записати адреси найближчих Пунктів Незламності на випадок аварійного відключення зв’язку чи електроенергії.

Знайти на карті Пункт Незламності


Чи є пункт незламності у селі Вереси?

Найближчий Пункт Незламності  у селі Вереси знаходиться у приміщенні старости села.


Де шукати Пункти Незламності?

Зазвичай такі місця розташовуються у закладах освіти, будівлях обласних та районних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, тощо.

Також у додатку “ДіЯ” можна знайти найближчий до себе Пункт незламності, прокласти маршрут. Це дає змогу людям, у разі потреби, отримати доступ до світла, тепла, води чи інтернету.

Карта — інтерактивна. Можна дізнатися адресу, графік роботи та умови кожного Пункту незламності. А також відфільтрувати за конкретними потребами — чи є інтернет, обігрів, генератор або мобільний зв’язок.

Важливо, що мапу можна завантажити, і вона буде доступна навіть офлайн, якщо зникне електроенергія та зв’язок. Потрібно лише попередньо завантажити карту вибраного регіону в Дії, коли буде інтернет.

Згодом функціонал послуги буде розширено. Можна буде подивитися фотографії Пунктів незламності, поставити оцінку, залишити відгук.


Скільки людей можуть прихистити Пункти Незламності?

Пункт Незламності – це місце для короткострокового одночасного перебування від 40 до 500 осіб.


Як дізнатися чи в Пунктах Незламності є місця?

Навіть, якщо ви приїдете в Пункт Незламності і в ньому буде багато людей, чергові зроблять все для того, щоб вас прийняти. У випадку гострої нестачі вільних місць, будуть залучені фахівці, які зроблять все можливе, аби кожен громадянин був забезпечений місцем в Пунктах Незламності.


Як довго я можу залишатися в Пункті Незламності?

Часових лімітів перебування в Пунктах Незламності немає. Але варто давати можливість і іншим людям потрапити і обігрітися.


Що робити, якщо лунає повітряна тривога, а я у Пункті Незламності?

Чергові Пунктів Незламності забезпечені інструкціями дій на випадок різних загроз: повітряної небезпеки чи дій населення у випадку порушення систем життєзабезпечення з урахуванням всіх можливих ризиків.

Більше інформації про Пункт Незламності

 

 

 

Схожі записи