Меню Закрити

Особливості харчування учнів у 2022/2023 навчальному році

Вартість харчування

Відповідно до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.08.2022 №556 з 1 вересня 2022 року вартість харчування однієї дитини на день становить:

 • Для учнів 1-4 класів 39,87 грн. (сніданок).
 • Для учнів 1-4 класів, які зареєстровані в м. Житомирі, с. Вереси та на території громад, з якими укладено договір на передачу міжбюджетних трансфертів, 39,87 грн (11,96 грн. – кошти місцевого бюджету, 27,91 грн. – кошти батьків) – сніданок.
 • Для учнів 1-4 класів пільгових категорій, які мають право на безкоштовне харчування відповідно до чинного законодавства України та відповідних рішень Житомирської міської ради і виконавчого комітету Житомирської міської ради, незалежно від реєстрації та фактичного місця проживання 39,87 грн. – сніданок (перелік категорій наведено нище).
 • Для учнів пільгових категорій, які мають право на безкоштовне харчування відповідно до чинного законодавства України та відповідних рішень Житомирської міської ради і виконавчого комітету Житомирської міської ради, незалежно від реєстрації та фактичного місця проживання:
  • 1-4 класів (6-11 років) – 43,88 грн. – обід,
  • 5-9 класів (11-14 років) – 52,29 грн. – обід,
  • 10-11 класів (14-18 років) – 58,47 грн. – обід.(перелік категорій наведено нище).

Примірне меню


Перелік пільгових категорій

Відповідно до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.08.2022 №556 пільговими категоріями учнів у закладі загальної середньої освіти є наступні:

 1. Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування.
 2. Діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”.
 3. Діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах.
 4. Діти з числа осіб, визнаних у статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.
 5. Діти, один із батьків (батьки) яких:
  1. має статус учасника бойових дій, який:
   1. захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, або на інших територіях, де в період виконання цих завдань велися воєнні (бойові) дії (пункти 19-24 статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”),
   2. був направленим, призваним до Афганістану в період ведення там бойових дій (пункти 13-15 статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”).
  2. має статус особи з інвалідністю внаслідок війни (абзац 3 пункту 4, пункти 11-15 частини 2 статті 7 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”).
  3. має статус особи з інвалідністю внаслідок бойових дій у Афганістані.
  4. захищав/захищає незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав/бере безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях, або на інших територіях, де в період виконання цих завдань велися/ведуться воєнні (бойові) дії. Відповідно до додатку 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 №413, підтверджуючим документом про участь в зоні антитерористичної операції, є документ, який виданий командуванням військової частини, де військовослужбовець проходить службу на даний час, складений на офіційному бланку, зареєстрований в журналі вихідних документів, та затверджений підписом уповноваженої особи з відповідним текстом, в якому вказано термін перебування даного військовослужбовця в районі антитерористичної операції, або на інших територіях, де в період виконання цих завдань велися/ведуться воєнні (бойові) дії.
 6. Діти, один із батьків (батьки) яких постраждалий учасник Революції Гідності.
 7. Діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

 

 


Документи

 1. Рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 01.12.2021 №1375″Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань” (втрата чинності)
 2. Рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 06.07.2022 №446 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 01.12.2021 №1375 “Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань”” (втрата чинності)
 3. Рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.08.2022 №556 “Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань”

 

Інша загальна інформація, що стосується організації харчування учнів у закладі, знаходиться на окремій сторінці.

 

Схожі записи