Меню Закрити

Освітня платформа “Дія.Освіта”

Дія.Освіта — національна едьютейнмент освітня платформа актуальних знань та навичок.

Дія.Освіта — це наступний етап еволюції проєкту Дія.Цифрова освіта. Він стартував у 2020-му і був зосереджений на цифровій грамотності та цифрових навичках.

За даними дослідження 2021 року, після запуску Дія.Цифрова освіта понад 2,5 млн людей з початковими цифровими навичками або їх відсутністю покращили свій рівень. Тепер велика мета Дія.Освіта — зробити прорив не тільки у цифрових знаннях, а й загалом у навичках та вміннях, актуальних у сучасному світі.

Можливості

Користування освітніми та інформаційними ресурсами, електронними підручниками, мультимедійними навчальними матеріалами (аудіо- та відеоматеріалами тощо, які відтворюються за допомогою електронних засобів) та іншими навчальними ресурсами (далі – освітні матеріали), що розміщені на Веб-порталі цифрової освіти, є безоплатним.

Веб-портал цифрової освіти призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет.

Це освітні серіали, що дозволяють українцям відкрити нові кар’єрні можливості та зробити перший крок до нової професії. Користувач Дія.Освіта може створити персональну траєкторію навчання, вибравши ті навички, які цікавлять найбільше, щоб отримати персоналізовані освітні серіали.

Для тих, хто ще не визначився з пріоритетами, доступний тест для пошуку професії – на основі відповідей користувачу будуть запропоновані рекомендації щодо навчання та переліку актуальних вакансій.

Увесь контент також доступний англійською, тож там зможуть безоплатно навчатися іноземці й ті українці, які хочуть прокачати знання англійської мови.

Над проєктом Мінцифри працювали спільно з фондом «Східна Європа» й Google.org.

Перелік серіалів, які під час війни мають особливо вагоме значення:

Допомога

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)

1549

osvita@thedigital.gov.ua

Документи

  1. Положення про Єдиний державний веб-портал цифрової освіти “Дія. Цифрова освіта”
  2. Інформаційні постери

 

Схожі записи