Меню Закрити

Державна служба зайнятості запустила онлайн-платформу із професійної орієнтації та розвитку кар’єри, метою якої є організація допомоги у виборі професії.

Користувачі платформи мають можливість пройти тестування Soft Skills. Зокрема, тест на тайм-менеджемент, комунікабельність, вміння працювати в команді, стресостійкість тощо.

Платформа Державної служби зайнятості з професійної орієнтації та розвитку кар’єри створена із метою наближення профорієнтаційних послуг центрів зайнятості до всіх, хто планує свій професійний шлях. Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у дистанційному форматі без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію.

Окрім того, цього року служба зайнятості започатковує безкоштовну професійну діагностику старшокласників шкіл, що допоможе визначити здібності і обрати ту професію, до якої є найбільша схильність. Відповідну програму проводитимуть центри зайнятості.


Всеукраїнський проєкт з профорієнтації та побудови кар’єри “Обери проесію своєї мрії”

Даний проєкт сворено з метою сприяння учням старших класів свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішними у житті та реалізувати себе в Україні.

В рамках цього проєкту учні можуть:

  • пройти профорієнтаційне тестування,
  • отримати консультацію кар’єрного радника,
  • ознайомитись із трендами ринку праці завдяки мультимедійним курсам у міжнародному форматі SCORM,
  • відвідати онлайн-екскурсії на найкращі українські компанії та організації тощо.

Всі вищезазначені послуги безкоштовні та розташовані на єдиному ресурсі онлайн: hryoutest.in.ua

 

 


Інформаційно-довідкові матеріали


Освітній серіал “Підприємництво для школярів”

Чи є ідеальний час для того, щоб стати підприємцем або підприємицею? З чого і коли варто починати? За підприємцями — майбутнє, а починати варто зі школи.

Серіал допоможе учням усвідомити переваги ведення підприємницької діяльності та сформувати риси й позиції, потрібні кожній людині для успішної самореалізації в сучасному світі, а також відповість на такі запитання:

  • Як віднайти свою бізнес-ідею та перевірити її?
  • Як зробити так, щоб про твій продукт дізналися? Як знайти саме своїх клієнтів?
  • Що таке маркетингова стратегія та SMM для бізнесу?
  • Які є джерела фінансування бізнесу, крім власних коштів?

 

 

 


YouTube канал “Школа Майбутнього”

Даний канал покликаний зробити мотивуючі лекції в рамках проєкту “Обери майбутне” доступними! Мета – щоб у кожного була можливість дізнатися формулу успіху людей, які досягли висот у різних професійних сферах! Відео з лекцій виходять щотиждня, в кожному випуску є можливість знайти для себе відповіді на такі питання: Як знайти світ шлях і стати успішним у кар’єрі? Як знайти роботу своєї мрії? Як зробити правильний вибір своєї професії?