Меню Закрити

Актуальна інформація під час воєнного стану

Ситауація в державі та Житомирській міській територіальній громаді

Збройна агресія та воєнний стан у державі

У зв’язку з збройною агресією Російської Федерації проти України починаючи із 24 лютого 2022 року на всій території України уведено воєнний стан.

Комендантська година

У Житомирській міській громаді діє комендантська година з 00:00 до 05:00.

У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень. У разі небезпеки, люди безперешкодно можуть прямувати до укриттів під час комендантської години.

Небезпека нанесення ракетно-бомбового удару

Увага! У разі сигналу повітряної тривони (сирени) необхідно слідувати в безпечне місце або укриття.

В Україні також запущено додаток “Повітряна тривога”, який сповіщатиме про небезпеку у конкретному регіоні. Його можна завантажити у Google Play Market та AppStore.


Інтерактивна карта укриттів


Офіційна інформація та оперативне інформування

Читайте та довіряйте тільки офіційній інформації. Росія працює зокрема на інформаційному фронті.

Для швидкого та оперативного інформування учнів, їх батьків та інших жителів міста Житомира в закладі діє Telegram-канал закладу

 

 


Освіта та діяльність закладу

Остання інформація щодо освітнього процесу

 

 

Цивільний захист населення

Абетка Безпеки

Наш ворог – дуже підступний. Щоб бути готовими до різних сценаріїв, Державна служба України з надзвичайних ситуацій зібрала на одному сайті корисні поради під назвою «Абетка безпеки». Абетка у деталях розповідає про правила дій під час виявлення мін, виникнення пожеж, радіологічної, хімічної, біологічної та інших загроз техногенного і природного характеру. А також правила поведінки цивільних під час ведення активних бойових дій та багато іншого.

Веб-сайт “Абетка безпеки”


 

Онлайн-курс “Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій”

Онлайн-курс розроблений у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) для учнів 5–9 класів. Він має на меті надати теоретичні знання з основ цивільного захисту та практичні навички реагування на надзвичайні ситуації.

Однак цей курс – нестандартний. Він поєднує елементи комп’ютерної гри Minecraft із навчальним матеріалом. Такий формат цікавіший для слухачів і сприяє легшому засвоєнню інформації.

Перейти до перегляду онлайн-курсу


Пункти Незламності

Це місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла. У разі тривалого аварійного відключення електроенергії, Пункти Незламності стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

Найближчий Пункт Незламності  у селі Вереси знаходиться у приміщенні старости села (вулиця Покровська, 16).

Більше інформації про Пункт Незламності

Чат-бот “Воби2”

В Україні створили чат-бот «Воби2», який в ігровій формі вчить малих і старших українців, як правильно діяти в умовах воєнного стану.

Матеріал подано у формі гри: бот надсилає запитання, а користувач має обрати правильну відповідь із запропонованих варіантів.

Завдяки проходженню всіх рівнів гри, діти здобудуть теоретичні знання щодо дій під час:

  • повітряної тривоги;
  • вуличних боїв, мінометного та артилерійського обстрілів;
  • руйнування приміщення у якому перебувають люди та в разі потрапляння під завали.

Чат-бот “Воби2” у Telegram

Чат-бот «Воби2» ознайомлює учасників із правилами надання першої домедичної допомоги, вчить повідомляти про своє місцеперебування (робота з визначенням координат за допомогою «Google Maps») і заразом видаляти інформацію про збережені координати, якщо небезпека окупації зростає і покинути населений пункт неможливо. Чат-бот «Воби2» пояснює, як поводитися людям, які потрапили в полон тощо.


Захист держави

ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ РАЗОМ!
Якщо ви побачили російські війська та техніку, повідомляйте негайно українським військовим!

Створено офіційний чат-бот у Telegram @stop_russian_war_bot Бот отримує та передає інформацію на відповідні штаби реагування.

У разі перебоїв в роботі чат-бота, прохання надсилати інформацію в особисті повідомлення Telegram-акаунту @stop_russian_war

Телефони: 0800500442 (Міністерство оборони України), +380931013100 (Служба безпеки України)

Телефон довіри: 0800501482 та +380931013100 (Міністерство внутрішніх справ України)

Протидія дезінформації та пропаганді

Кримінальна відповідальність за злочини під час воєнного стану

Із запровадженням воєнного стану до Кримінального кодексу України було внесено низку важливих доповнень, зокрема й щодо заборони поширення інформації про переміщення військовослужбовців, зброї та техніки Збройних Сил України, військових формувань.

 

 

 

 

 

Схожі записи