Меню Закрити

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек у 2022 році

У Вересівському ліцеї Житомирської міської ради з 1 по 31 жовтня 2022 року були проведені заходи в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи».

Мета Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – об’єднання духовних і інтелектуальних ресурсів України для розвитку вітчизняних шкільних бібліотек як каталізаторів процесів виховання, освіти та розвитку дітей і юнацтва. Ця широкомасштабна рекламна акція покликана сформувати в соціумі відповідальне ставлення до професії шкільного бібліотекаря, який в сучасних умовах забезпечує створення оптимальних умов для реалізації освітніх і виховних завдань школи шляхом виконання інформаційної, освітньої, культурної та дозвільної функцій. Реалізуючи кожну з чотирьох зазначених функцій, шкільна бібліотека сприяє розвитку інтелектуального та творчого потенціалу тих, хто вчить, і тих, хто навчається.


Заходи

В рамках місячника відповідно до затвердженого плану бібліотекарем ліцею Ніною ХАЛІМОНЧУК, спільно з педагогічними працівниками та класними керівниками були проведені наступні заходи:

 1. Свято «Співдзвін поколінь. З любов’ю та турботою до старих людей» (6 клас)
 2. Родинне свято «Моя родина – моя Батьківщина» (7 клас)
 3. Година державності «Україна неповторна» (5 клас)
 4. Виставка дитячих малюнків «Подарунок для Героя» (1, 4 класи)
 5. Круглий стіл «Краса і велич Житомирщини» (9, 11 класи)
 6. Година спілкування «Письменники Житомирщини закликають до миру. Презентація книг В. Хмелівський «Лагідний граніт», Я. Марищенко «Доба нескорених: поступ нації» (9, 11 класи)
 7. Свято патріотичного вірша «Діти хочуть миру» (1 клас)
 8. Тематична фотовиставка «Вклоняємося тобі, Герою!» (1-4 класи)
 9. Посвята першокласників в читачі бібліотеки «Читаємо – перемагаємо» (1 клас)
 10. Конкурс віршів (поезія війни) «Моя незламна Україна» (2-4 класи)

Документи

 1. Наказ Міністерсва освіти і науки України від 12.08.2014 №931 “Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек”
 2. Наказ по закладу від 02.11.2022 №153 “Про підсумки проведення в закладі щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у 2022 році”

 

 

Схожі записи