Меню Закрити

Психічне здоров’я: що це таке та як про нього піклуватись

Психічне здоров’я — це рівень психологічного добробуту, який визначається не тільки відсутністю психічних захворювань, а й низкою соціально-економічних, біологічних і тих, що стосуються навколишнього середовища, чинників.

Погане психічне здоров’я пов’язане також з швидкими соціальними змінамистресовими умовамигендерною дискримінацієюсоціальним відчуженнямнездоровим способом життяфізичною хворобою, а також з порушеннями прав людини.

 

 


Профілактика тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотичних речовин

 

 


Все про ВІЛ та СНІД

Вірус імунодефіциту людини або ВІЛ – два види вірусів з роду лентивірусів (родини ретровірусів), хазяїном яких є людина. Спричинюють синдром набутого імунного дефіциту (СНІД), — хворобу імунної системи за якої організм хворого втрачає можливість захищатися від ВІЛ-асоційованих хвороб: опортуністичних інфекцій та пухлин. Без лікування смерть настає в середньому через 9-11 років після зараження (в залежності від підтипу вірусу).

 

 

 

 


Репродуктивне здоров’я

Репродуктивне здоров’я – стан повного, фізичного, психічного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність захворювань репродуктивної системи, порушення її функцій або процесів у ній (визначення Міжнародної конференції з народонаселення та розвитку (Каїр, 1994 р.)

Планування сім’ї – це комплекс медико-психологічних, інформаційних і соціальних заходів, спрямованих на збереження репродуктивного здоров’я окремих осіб та подружжя.

 

 


Здорове харчування

Платформа про здорове шкільне харчування “Знаїмо”

На сайті можна знайти інформацію про реформу харчування, зокрема: нормативну базу; нове шкільне меню; технологічні карти приготування; інформацію про безпеку харчових продуктів; про закупівлі.

 

 


Коронавірусна хвороба COVID-19: профілактика інфікування та поширення

Новий коронавірус 2019 року (SARS-CoV-2) — це новий вірус, який спричиняє розвиток респіраторного захворювання COVID-19 у людей та може передаватися від людини до людини. Цей вірус уперше був ідентифікований під час розслідування спалаху в м. Ухань, Китай, у грудні 2019 року.